hizmet

Uluslararası evden eve nakliyat, eşyanın gideceği ülkeye ve eşyanın hacmine bağlı olarak; karayolu (tır), deniz yolu (konteynır), hava yolu (uçak) ile yapılır.

Karayolu ile ulaşması uygun olmayan ev eşyası, parsiyel ya da komple olarak tüm dünya limanları arasında taşıma hizmeti veren CENGİZLER VİETRA’nın sadece uluslararası ev eşyası nakliyesi konusunda çalışan uzman kadrosu ile dünyanın önemli limanlarına sigorta güvenceli düzenli sevkiyatlar ve tarifeli seferlerle yarattığı fırsatlarla taşınır.

Uluslararası evden eve nakliyat konusunda hizmet veren firmaların yurt dışı varış noktalarında iş ortağı olan profesyonel firmalarla işbirliği yapıyor olması, dünyanın her yerinde aynı kalitede hizmet verebilecek acente ağına sahip olması, sadece yurt dışı taşımalar konusunda deneyimli olması, lojistik ve gümrükleme işlemlerini bizzat yabancı dil bilen kendi uzman kadrosu ile çözümlemesi gerekmektedir.

Aynı zamanda ev eşyalarının uluslararası gideceği mesafeye göre özel teknik dâhilinde paketlenmesi ve paketleme malzemelerinde kullanılacak malzemenin kalitesinden ödün vermeden 1. derece kalitede paketleme malzemesi kullanılması, uluslararası taşımalarda eşyanın hasar görmemesi açısından daha fazla önem taşımaktadır.

CENGİZLER VİETRA olarak; geçmiş tecrübelerimizle tüm süreçleri profesyonelce takip ederek, kaliteli hizmet almanızı sağlıyoruz.